TEKSER BİLİŞİM HAKKINDA

 Tekser Bilişim Büro Makineleri kurucusu ve çalışanları olarak 2015 Yılından günümüze kadar olan zaman zarfında, Fotokopi Makineleri, Faks Makineleri, Tarayıcı ve Yazıcı ürünlerinin Satış, Kiralama ve Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz. Bu cihazlara ait Sarf Malzeme, Toner ve Yedek parça temini ile siz değerli müşterilerimizin tedarik ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Büro Makineleri, Kurulduğu günden bu yana Dokümantasyon ve Büro Makineleri alanında faaliyet gösteren, Fotokopi Makinesi alanında Türkiye Fotokopi  Makinesi Satış birincisi olan Dünya markaları olan Kyocera develop Xerox gibi bir çok öncü markanın eşliğinde hizmetlerini sağladı.

Tüm ofislerin ihtiyaçlarını oluşturan Fotokopi, Yazdırma ve Tarama işlemlerini Kyocera MFP Cihazları ile dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de ki ofis dokümantasyonu alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmiş hizmetler sağlandı.

Ürün çeşitliliği ve güvenli yazdırma sistemleri ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz bir yıllık ücretsiz bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Mevcut müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize, kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen tüm avantaj ve faydaları sizin adınıza geliştirmek amacı ile bilgilerinize sunmak isteriz.

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Open chat
WhatsApp'dan Ulaşın!